• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/11/2017

Perzierje magjike per tu ndjere me mire dhe me i forte.

SPIRULINA..


Brenda nje gote ose ene hedhim 1 luge caji Spirulin,ku ne shtojme leng portokalli .Kjo perzierje e thjeshte te ben te jesh me energjik ,me i lumtur dhe me nje mendje te kthjellet ,kjo pije gjithashtu ka dhe dobi tjera te shendetshme.

Menyra e perdorimit :

Perdoret dy here ne dite.

Rekomandohet mbi 18 vjec

Publikuar nga
BESNIK KADRIU

Tags:

0 Responses to “Perzierje magjike per tu ndjere me mire dhe me i forte.”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians