• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/11/2017

Spinaq per dhembe shume te bardhe

Nje buzeqeshje mund te jete arma me e mire per te komunikuar me kedo, per me kusht qe dhembet te jene te bardhe e te shndritshem. 

Nganjehere mjafton nje njolle e vogel per te prishur nje buzeqeshje perfekte. 
Dhembet mund te mbahen perhere te paster e te bardhe nese here pas here i ferkojme ato me gjethe spinaqi te fresketa.                                      
Dhe si alternative mund te perdoret pak sode buke mbi furcen e dhembeve.

Tags:

0 Responses to “Spinaq per dhembe shume te bardhe”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians