• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/12/2017

Si te mundni dhimbjen e kokes ne menyre natyrale

Nese nje dite pune shume intesive dhe  e mbushur me ngjarje

stresuese ,ju ka lene me dhimbje koke ,ne vend qe te perdorni hapat dhe kokrrat ,vendosni ti  leni vend kurave popullore atehere thjesht ju mund te perdorni nje gote te mbushur me uthull  ne te cilen me pare keni shkrire dy tre kokrra kripe koker madhe ,dhe ta nuhasni ate here pas here .

Tags:

0 Responses to “Si te mundni dhimbjen e kokes ne menyre natyrale ”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians