• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/28/2017

Refluksi gastroesofageo

Per te shmangur dhe ndihmuar refluksin gastroesofageo ju thjesht duhet te perdorni dhe te merrni perpara cdo vakti ngrenie nje luge te vogel kafeje prej mjaltit te manukes .

Per te pare se kush eshte ky mjalte dhe cfare te mirash ai sjell ju ftojme te lexoni artikullin e meposhtem 

mjalti i manukes 

Tags:

0 Responses to “Refluksi gastroesofageo”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians