• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/11/2017

Patate per te pastruar syzet

Ndodh shpesh qe bota rreth nesh humbet qartesine e duhur kur shikojme nepermjet syzeve ,pasi ato shpesh vishen nga avulli dhe papastertia.                   

 Ne kete rast na vjen ne ndihme nje metode e vjeter qe perdorej shume kohe perpara nga gjyshet tona. 
  Ja se si :                                                                         
Nje patate e thjeshte e prere ne dysh mund tju ndihmoje per kete problem, dure e ferkuar siper lenteve te syzeve, dhe me pas duke i pastruar ato me nje cope te mendafshte .                                       
Kjo metode funksionon shume mire dhe ne xhamat e makinave ose te shtepise.

Tags:

0 Responses to “Patate per te pastruar syzet”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians