• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/11/2017

Nje detersiv i papritur

Askush nuk do e kishte imagjinuar qe uji i perimeve mund te transformohej ne nje detersiv ekologjik praktik dhe i perdorshem.
E pra eshte keshtu uji i spinaqit,ai eshte vecanerisht i efekteshem per 


leshin e zi ,ndersa ai makaronave rrekomandohet per rrobat delikate si mendafshi .Rrobat do te duken me te pastra se asnjehere tjeter,gjithashtu ky mund te quhet nje detersiv ekologjik qe rrespekton ambientin .
Provoni per te besuar ...

Tags:

0 Responses to “Nje detersiv i papritur ”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians