• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/12/2017

Ndihmoni dhimbjen e fytit ne kushtet e shtepise

Me ardhjen e te ftohtit mberrijne dhe shqetesimet e stines ,si kolla,te ftohurit ,dhimbja e fytit dhe gripi.
Ne kete rast per te ndihmuar problemin e dhimbjes se fytit mund te hollohet pak uthull ne nje gote uje,me te cilen behen gargara. Dhe per ke nuk duron dot eren e uthulles mund ta beje kete me leng limoni . Keto jane dizinfektuesit me te mire natyral qe natyra na ka vene ne dispozicion.

Tags:

0 Responses to “Ndihmoni dhimbjen e fytit ne kushtet e shtepise”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians