• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/11/2017

Duar te buta e te bukura

Agjentet atmosferike si dhe punet e shtepise shpesh ndikojne negativisht per te shkaterruar lekuren e duarve tona. 
Per ti pasur gjithmone te bukura dhe per tu kujdesur per to , na vjen ne ndihme kura popullore me pergatitjen e nje locioni te bere ne shtepi , ja se si :

 Merrni pak vaj ulliri dhe ne te hidhni disa pika nga lengu i nje limoni, perzieni mire masen dhe me te masazhoni cdo dite duart.                         
Lekura do te rikthehet e bute , si dhe thonjte do te forcohen.

Tags:

0 Responses to “Duar te buta e te bukura”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians