• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/21/2016

Kure popullore me mjalte per alergjine

Shtimi i mjaltit ne dieten e perditeshme duhet te reduktoje ne menyre te ndjeshme problemet e alergjise .Padyshim celesi i suksesit ne kete rast eshte perdorimi i mjaltit te paster e jo te perpunuar ose filtruar .Per tju ardhur ne ndihme po ju ofrojme nje kure te thjeshte popullore .

Perzieni 2 luge gjelle prej uthulles se molles me nje luge gjelle mjalte ,brenda nje gote me uje te ngrohte ,dhe pijeni kete perzierje per tre here ne dite . Perdorimi i kesaj kure do te sjelle lehtesimin e simptomave te alergjise ,si dhe gjithashtu ndihmon ne parandalimin e sulmeve te alergjise .

Tags:

0 Responses to “Kure popullore me mjalte per alergjine”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians