• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

10/23/2016

Kure popullore per pickimin e insekteve

Per te shmangur kruarjen si dhe skuqjen e shkaktuar nga pickimi i insekteve ,perdorni nje perzierje prej nje luge kafeje me mjalte me gjysem luge sode buke.
 Perzieini mire qe te perftoni nje mase homogjene ,duke e aplikuar ate me pas mbi vendin e pickuar nga insekti.

Tags:

0 Responses to “ Kure popullore per pickimin e insekteve”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians