• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

10/23/2016

Hipertensioni

Pergatisni nje filxhan me uje te ngrohte dhe ne te hidhni 2 luge kafeje spec te kuq dieges  ne forme pluhuri ,si dhe nje luge gjelle me mjalte.Pijeni ate ne mengjes esell para se te hani. 

Tags:

0 Responses to “Hipertensioni ”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians