• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/29/2016

Maske me qumesht per lekure te thate

    Kjo maske eshte shume e mire per lekure te thate

 Perberesit :


1 luge kafeje qumesht pluhur 
1 luge mjalte mjalte jo te ngrire te rrjedhshem 
1 luge kafeje xhel i aloe veras 
2 pika vaj esencial per arome 
1 luge bajame te shtypura holle si  pluhur 

Instruksionet:

Perzieni mire perberesit. Aplikojeni mbi fytyre te cilen me perpara duhet ta  pastroni , lereni te veproje per 15 minuta.
Shpajeni me uje te vaket dhe me pas fshijeni.

Tags:

0 Responses to “Maske me qumesht per lekure te thate”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians