• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/29/2016

Maske me molle per lekure te yndyrshme

Perberesit : 

1 molle e madhesise se mesme , e grire imet , 
5 luge mjalte 

Inkstrukionet : 

Perzieni mire  perberesit.shtrijeni ne menyre uniforme mbi lekure dhe lereni te veproje per 10 minuta. Shplajeni me uje te fresket e te bollshem.

Tags:

0 Responses to “Maske me molle per lekure te yndyrshme”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians