• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/29/2016

Luleshtrylle me kos maske per fytyre, lekure te yndyrshme

Perberesit:

4-6 luleshtrylle te lara mire 
1 luge kos 

Inkstrukionet:

Merrni 4-6 luleshtrylle te lara me pare vendosini ne nje ene ,dhe me nje piru ose luge shtypini ato qe te perftoni nje pure .Ne vazhdim, shtoni ne te nje luge kos dhe perzieni mire te dy komponentet. Masken e sapo krijuar aplikojrni mbi fytyre ne menyre uniforme.Lereni te veproje per 15 - 20 minuta dhe Shplajeni me uje te ftohte.

Tags:

0 Responses to “Luleshtrylle me kos maske per fytyre, lekure te yndyrshme”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians