• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/14/2016

Tuberkulozi (T.B)

Nje kure popullore per te ndihmuar  e permiresuar  tuberkulozin.
Merrni 1 gote leng portokalli ,ne te shtoni pak kripe , shtoni gjithashtu dhe 1 luge gjelle mjalte .Perzijeni mire , Pijeni ate cdo dite.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians