• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/15/2016

Lengu i fasuleve per guret ne veshka

Merrni 60 gram fasule shtojini 4 litra uje ,ziejini ato me flake te ulet per nje periudhe 4-5 oresh .Lereni te ftohet dhe Kullojeni te gjithe lengun .Pini nje gote nga ky leng cdo 2 ore gjate dites .Beje kete veprim per nje jave rresht.Mos e perdorni lengun e fasuleve perseri nese kalojne 24 ore ,por pergatisni nje te ri.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians