• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/13/2016

Kura popullore per pucrrat

Zhysni brenda ne nje ene me uje 7-8 bajame te qeruara per 12 ore resht .               

Qerojini  nga cipa e holle qe kane dhe shtypini duke i shtuar pak qumesht  duke formuar nje tip brumi. Aplikojeni masen mbi fytyre ,lereni te veproje gjate gjithe nates .Shplajini me uje te fresket e te bollshem .Perserite kete veprim per te pakten 2 jave rresht.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians