• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/15/2016

Anorexia nervosa : Aluchi

Ne kete rast mjekimi popullor pergatitet nga perdorimi i hudhres dhe lengut te limonit.   Merrni 200 ml uje shtypni 2-3 thelpinj hudhra.Shtoni 1/2 nga hudhrat e shtypura ujit dhe vendoseni ate te zieje. Kesaj perberje shtoni 2 luge gjelle leng limoni .Perzijeni mire , dhe pijeni 2 here ne dite per nje jave.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians