• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

12/09/2015

Kura popullore per depresion

Pini leng molle gjate dites.Ai eshte nje relaksues i efekteshem nervash.Ai gjithashtu rigjeneron nervat me nje energji jetesore te re.


Hillni nje grusht petalesh nga lulja e trendafilit ne nje filxhan caji , dhe me pas mbulojini ato me uje te nxehte.Shtoni sheqer ose mjalte sipas deshires .pijeni per te relaksuar depresionin dhe qetesuar mendjen.                                                      

Asparaxhi pluhur i perziere me qumesht eshte nje kure popullore e efekteshme per depresionin

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians