• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/19/2015

Nese vashdimisht ndjeni dhimbje koke perdorni spec djeges jeshil

Konsumimi i specit djeges jeshil mund te sjelle perfitime ne shendetin tone.
Speci djeges jeshil mund te ndihmoje ne perfitimin e beta- karotines ,me teper sesa vete karrota.Per me teper mund te ndihmoje ne lehtesimin e problemeve te ndryshme shendetesore si migrena,sinusiti,,gjithashtu ai eshte i nevojshem te perdoret per konsum dhe ne rastet e artritit .

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians