• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/22/2015

Maske per floke te shndritshem

Nese ju po kerkoni shkelqim per floket tuaj ,thjesht Ju duhet te perzieni nje veze dhe nje banane te shtypur se bashku .Masen e perftuar aplikojeni mbi floke dhe lereni te veproje per 10 - 30 minuta.Me pas lajini ato me ritualin e zakonshem te larjes qe beni zakonisht .

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians