• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/20/2015

Kure popullore kundra temperatures

Nese keni temperature te larte dhe deshironi te perdorni nje metode popullore ,atehere po Ju paraqesim nje kure shume te thjeshte duke perziere lengun e nje limoni me vaj ulliri extra te virgjer ,ne sasi te barabarta.Masa e perftuar aplikohet duke e masazhuar ne te gjithe trupin

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians