• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/24/2015

Kura popullore per ke vuan nga alergjia

Kush vuan nga alergjia mund te perdore nje pergatitje nga lengu i rrepave te kuq, karrotes,dhe lengut te kastravecit ne sasi te barabarta .

Mund te merret ne menyre te perditshme nga nje gote ose nje gote e gjysem .

Nje tjeter  keshille qe jepet per ata qe vuajne nga alergjia, dhe sidomos personave qe kane probleme me kruarjet e lekures dhe te azmes ,dhe problemeve te tretjes eshte konsumimi i dy bananeve ne dite.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians