• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/21/2015

Kura e receta popullore per azmen

Per te semuret qe vuajne nga semundja e azmes rekomandohet:

1- lengu i ziere i dy thelpinjeve te hudhres i perziere me nje luge caji mjalte.Masa e perftuar merret dy here ne dite .

2- lengu i ziere i qepes ,Dy here ne dite.

3- nje luge caji xhenxhefil pluhur,dhe leng hudhre  perzihen bashke .Perdoret tre here ne dite nga nje luge caji


Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians