• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/20/2015

Varicet

Shtoni 5 pika vaj esencial nga ai i limonit si dhe nje luge pana qe perdoret per gatim ne 250 ml uje ; mbasi ti kemi perziere zhysim nje cope te pambukte brenda duke e lagur ate dhe vendosur ne zonen e interesuar , domethene ku jane varicet . Lehet te veproje per 20 minuta , duke mbajtur kembet e ngritura mbi nje jastek. Kjo menyre perseritet vazhdimisht deri ne permiresim.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians