• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/18/2015

Hipertensioni

Per perdorim te brendeshem 
 
                                     
Ne nje liter qumesht te ftohte shtoni 1 qepe te grire dhe 3 thelpinj hudhra te shtryllura: nxeheni qumeshtin deri sa te zieje ,hiqeni nga zjarri dhe lereni te ftohet per 5 minuta.Filtrojeni masen duke e lene te ftohet dhe ne te shtoni lengun e tre limonave .Konsumoni disa gota te vogla gjate dites.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians