• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/20/2015

Djegia e stomakut

Kur ne konstatojme se na Djeg stomaku normalisht sot ne farmaci ka shume lloj ilacesh te cilat mund te na ndihmojme , por nganjehre shume njerezim preferojne te perdorin metodat alternative sic eshte mjeksia popullore .Ne kete rast nje recete  shume e thjeshte qe mund tju vije ne ndihme konsiston ne :                                   

• Shtrylljen e 1/2 limon ne nje gote uje te ngrohte ,duke i shtuar 1/2 luge kafeje kripe .perzihet mire dhe pihet ngadale 

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians