• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

6/28/2015

Vitamina F:

Ka per qellim te shkrije kolesterolin , i dhuron shendet nervave dhe trurit ,si dhe promovon krijimin e qelizave te reja. Vitamina F eshte e domosdoshme per membranen qelizore .Ajo gjendet ne shume produkte ,si vaji i linit ,farat e lule diellit,te sojes ,vaji i peshkut ,vajrat vegjetale si ai i misrit ,linit,susamit ,arrave ,etj.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians