• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

5/05/2015

Limoni,kundra obezitetit

Nje recete e thjeshte me limon  per perdorim te brendeshem per personat qe vuajne nga obeziteti 

Per perdorim te brendeshem 

Perpara vakteve konsumohet nje gote nga lengu i pergatitur i zierjes se 500ml uje me brenda 2 limona te prere ne copa . Pergatitja filtrohet dhe ruhet ne nje shishe me mbyllje hermetike.

Tags: ,

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians