• I keshillueshem ne rastet e anemise

 • Qipro

 • Snowalker

  per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

 • Howling

  Qumeshti i gjirit ben mrekullira

 • Sunbathing

  Bollguri

4/01/2015

Limoni per guret ne veshka

Ketu po paraqesim dy kura popullore per guret ne veshka 




  Per perdorim te brendeshem


 • Te pihet nje here ne dite , per 10 dite rresht nje caj i pergatitur nga nje limon i lare dhe i prere ne copa te vogla  ,si dhe 250 ml uje , jo i qeruar pra me gjithe lekure .Ziejini per 10 minuta ,me pas filtrojeni ,dhe sipas deshires embelsohet me mjalte .




 • Shtoni gjithmone leng limoni ujit qe pini gjate dites , (1 luge kafe ne nje gote uji )


Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians