• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

3/24/2015

Limoni,per shqetesimet e humbjes se zerit
Per perdorim te brendeshem 
Per te ndihmuar humbjen e zerit  po ju vijme ne ndihme me nje kure popullore  me limon


Konsumoni 2 here ne dite nje caj me limon ,te embelsuar sipas deshires me  mjalte. Caji pihet i vaket ,jo i valuar .


Per perdorim te jashtem 

Disa here ne dite te behen gargara me nje perzierje  ,ne pjese te barabarta uji, leng karrote ,dhe leng limoni .

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians