• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

12/24/2014

Si te shmangim eren e keqe te gojes ,ose ndryshe alitosi

1- Per eren e keqe te gojes (alitosi) mbas ngrenies se qepes ose te hudhres merren disa gjethe majdanoz dhe pertypen 

2- Nje tjeter menyre eshte ajo e ngrenies se tre ose kater kokrrave kafe.Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians