• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

12/07/2014

Recete kundra katarrit (gelbazes)

Nese keni shume katarr (gelbaze ),zieni 

ne nje liter uje 

gjethe nga lakra jeshile.Me pas filtrojini

 dhe pijeni ,duke i

 shtuar mjalte sipas deshires .

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians