• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/28/2014

Recete per qetesimin e syve

Për të hequr lodhjen dhe per te qetesuar   sytë, përgatisni një kompleks me një pure molle dhe me te verdhën e vezes, e  aplikojmë atë, rreth syve duke e mbajtur  për  dhjetë minuta dhe pastaj e shplajme me uje te fresket e te bollshem:Do te shikoni se si ato  do të jenë më të relaksuara  dhe të fresketa.


Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians