• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/26/2014

Maske e fresket per fytyren me kastravec e kos

A doni një fytyrë të freskët dhe të ndritshme?
Ju mund të përgatisni një maskë tonifikuese dhe  hidratuese me  kastravec dhe kos:
 lereni  të qendroje ne  një ene te vogel nje  kastravec te coptuar e te grire brenda  në kos për një natë të tërë; të nesërmen  aplikojeni përzierjen mbi fytyrë të pastër duke e lënë  për 10 min.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians