• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

11/12/2014

Aroma dhe ereza dizinfektuese

xhenseni  (ose ginseng), kerri ( ose curry) xhenxhefili , shafrani i indise, majdanozi dhe speci djeges ,pervec se sherbejne ne menyre te shendeteshme dhe natyrale si zbukuruese dhe aromatizuese ne piatancat tona ,ato gjithashtu ushtrojne dhe nje veprim dizinfektues  dhe anti-mikrobik (kundra mikrobeve).
xhenseni
                                         Curry (ose kerri)
Keto ereza jane te afta e ne gjendje te nderhyjne pozitivisht ne mukozat e inflamuara ,me nje veprim te shpejte e te efekteshem ,duke ju
bere qe te ndiheni me mire .

Rruge e lire pra erezave dhe aromave dizinfektuese 


mund tju interesoje dhe : kurkuma ndryshe quhet shafrani i indise

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians