• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/20/2014

Vaj per masazh trupi i bere vete

Per nje lekure te bute kundra

 thatesires se saje po ju paraqisim nje 

formule te thjeshte  qe mund tju 

ndihmoje Hidhni nje gote vaj ulliri si dhe tre luge kafeje te sherebeles se thate ne nje vazo me mbyllje hermetike ;Lerini te zhytyra brenda per dy jave ,pastaj filtrojini ne nje garze ,dhe perdoreni vajin e prodhuar per te masazhuar trupin ,aty ku lekura duket me e thate ,si barku kofshet krahet .etj..Tags:

0 Responses to “Vaj per masazh trupi i bere vete”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians