• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/18/2014

Pija qe ndihmon tretjen, eshte kundra fryrjeve te barkut si dhe pastron trupin

Stresi, hormonet, menyra e te ushqyerit e gabuar  ... Barku i fryrë është nje shqetesim i shpeshte , i bezdiseshëm dhe më teper jo estetik! 

Zgjidhja: 


Një infuz kundra fryrjeve te barkut  i cili pihet në mëngjes, essell , dhe pastaj disa herë gjate ditës


Përbërësit: 
Çaj i bardhë ose jeshil 
Lëngu i nje gjysmë limoni 

Receta: 

Çdo mëngjes, në vend të çajit normal ose kafes së zakonshme, pini një filxhan çaj të gjelbër ose të bardhë duke hellur ne te  lëngun e nje gjysmë limoni. Kjo pije ndihmon ne pastrimin dhe filtrimin e trupit  si dhe detoksifikimin e tij. 
Mos hezitoni qe ta të pini këtë infuz pas një dreke të rëndë ose kur ndjesia e fryrjes fillon të ndihet tek ju .Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians