• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/07/2014

Kure me aloe veran per kolitin

Duke pire aloe veran ju luftoni kolitin

Inflamacioni i intestinit (zorreve) sjell shume shqetesime fizike ,si dhe zvogelon qualitetin e jetes per personat qe e vuajne .Per tu lehtesuar nga kjo patologji si dhe per te harruar kete problem ,ju ofrojme kete kure natyrale per luftimin e kolitit .


Aloe Vera : Lengu i kesaj bime  ndihmon ne riveshjen e zorres se trashe si dhe e diz -inflamaton ate ,keshtu pra ajo eshte nje kure e mire natyrale per kolitin . 

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians