• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/20/2014

Krem kundra rrudhave i bere ne kushtet e shtepise

Po ju paraqesim nje metode shume te thjeshte e te efekteshme kundra rrudhave te fyryres .Ajo qe ju nevoitet per kete rast eshte :

nje patate
vaj ulliri

Menyra e pergatitjes :

Grini shume imet nje patate dhe shtojini asaj te njejten sasi ne peshe te grire  nga vaji i ullirit . perzijeni mire perberesit ,dhe vendosini mbi zonen e interesuar,duke i lene per rreth 10-15 minuta ,mund te perseritet dy here ne jave. 


Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians