• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/18/2014

Banjo per energji me portokall e limon

përbërësit: 

-1 Orange 

-1 Lemon 

Procedura:

 Mbushni  vaskën tuaj te banjës me ujë të ngrohtë ,duke hedhur brenda ne  të  limon  e portokall te prerë në feta  jo shumë të vogla .Nuk ju mbetet gje tjeter vecse te zhyteni brenda ne te. Copat e agrumeve do të përdoren për të ferkuar pjesët e trupit që zakonisht tentojnë të duken më të ashpra , të tilla si bërrylat, gjunjët  dhe këmbët.Kjo Tags:

0 Responses to “Banjo per energji me portokall e limon”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians