• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/21/2014

Banje relaksuese

Jeni te lodhur dhe keni nevoje per pak rrelaks ,dita ka qene e mbushur me intesitet dhe probleme .Ja zgjidhja per problemin tuaj.

Ajo qe ju nevoitet eshte:

150 g  lule nga portokalli i  hidhur
150 g me lule gëlqere 

Pergatitja:

Zieni keto dy bime  për 15 minuta. 
duke i hellur ujë ne vasken tuaj. 
Qendroni brenda  për 10-15 minuta. 

Tags:

0 Responses to “Banje relaksuese ”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians