• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

9/22/2014

Banje per momente lodhje ose stresi

Keshillohet per momente tensioni ,ose 

lodheje ,mbase pas nje sforcimi fizik 

ose psiqik
Merrni 50 gram rozmarine ,dhe 

zijeni per disa minuta ne nje 

liter uje ,lereni te kulloje deri ne 

gjysem ore .Pasi ta filtroni 

,shtojeni ate ne ujin qe do te perdorni per banjen tuaj 

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians