• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

8/03/2014

"Vaji i ullirit ndihmon ne humbjen e peshes "


"Vaji i ullirit ndihmon dhe favorizon humbjen e peshes, sepse niveli i lartë i yndyrave monounsaturate që permban ndihmon në djegjen e yndyrës  dhe mbajtjen e oreksit tuaj nën kontroll". Eshte i keshillueshem  përdorimi   në gatim dhe ne  sallatra. "

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians