• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

8/07/2014

Te mbrojme floket nga substancat kimike qe gjenden ne bojrat


I keni floket e lyer ? Substancat kimike qe gjenden ne bojrat e flokeve , i demtojne vazhdimisht ato .Keshtu pra per periudhen e veres vendosni qe te perdorni bojrat natyrale me baze lulesh e bimesh ,si dhe provoni qe ti mbroni floket tuaj me nje maske te perbere nga vaji i ullirit i perziere me leng limoni (leng nga limoni i shtryllur).Lerini te veprojne per gjysem ore ,me pas larje normale.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians