• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

8/06/2014

Soda e bukes per pastrimin e dhembeve dhe eren e keqe te gojes


Soda e bukes eshte nje produkt  shume  i perdorshem edhe persa i perket higjenes personale:me sode buke ne fakt mund te kurojme dhembet ( duke e perdorur nje here ne jave soden e bukes sikur te ishte paste dhembesh) ose per te hequr eren e keqe te gojes ,duke krijuar nje kollotuorio te bere nga nje luge kafeje sode buke te shkrire ne nje gjysem gote uje ,e cila mund te perdoret per gargare.  

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians