• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

8/05/2014

Receta bej vete ne kushtet e shtepise me limon e kripe


Fale limonit mund ti jepni smaltit te vjeter te eneve te porcelanit nje efekt shkelqyes duke i lare ato  me uje e me limon  : Por me limon mund te pastroni shume objekte si ato te bakrit ashtu dhe ato me permbajtje otoni .Do te mjaftontete te shtryllni  gjysem limoni ne nje ene  qe keni hedhur pak kripe brenda ,per te perftuar nje efekt te dukshem te shkelqimit .  

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians