• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

8/05/2014

Limoni: per lekuren e estetiken

Per sa i perket nivelit estetik fale limonit mund te pergatisni nje produkt te vlefshem te bere ne kushtet e shtepise qe te kujdeseni per lekuren e trupit tuaj :dhe ne kete rast do te mjaftoje prerja e lekures ne copeza shume te vogla duke e perziere ne nje ene te vogel me sheqer dhe duke i bere te notojne ne vaj ulliri.

Tags:

0 Responses to “Limoni: per lekuren e estetiken ”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians