• I keshillueshem ne rastet e anemise

 • Qipro

 • Snowalker

  per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

 • Howling

  Qumeshti i gjirit ben mrekullira

 • Sunbathing

  Bollguri

8/02/2014

Kure per nje fytyre te lodhur me limon dhe mjalte


Kush nuk mund te kete ne shtepi nje limon ose nje kavanoz me mjalte ? Mos i perdorni per ngrenie por per me teper  mund tju duhen dhe te jene  te nevojshme per nje kure natyrale per fytyren tuaj!Ne fakt eshte e dukshme qe keto dy elemente te kombinuar me njeri tjetrin  arrijne ti dhurojne lekures se  fytyres  shkelqim dhe nje kolorit te shendeteshem ,duke e bere ate te bute dhe te relaksuar


 • Perzieni nje luge kafeje mjalte dhe nje luge kafeje me limon
 • Masazhoni fytyren me perbersin e krijuar per disa minuta
 • Lereni ne gjendje qetesie per 5 minuta pastaj shplajeni 
 • Mund ta perserisni kete menyre cdo here qe ndiheni te lodhura nga c,ngjyrosja e fytyres si dhe kur ka nje pamje te fikur e te shuar 


Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians