• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

8/07/2014

Kure natyrale me banane per mbrojtjen e flokeve


Perfundimisht kurat e rrealizuara nga frutat e fresketa i dhurojne vitalitet e jetegjatesi  flokeve tuaj .Provoni nje me baze bananeje :nevojitet gjysem bananeje e grire te ciles i shtohet nje luge vaj ulliri nje luge kafeje suko limoni dhe pak uje . Pasi perzihen miree mire  me njera tjetren ,masa aplikohet mbi floke perpara larjes me shampo, dhe me floke te njomur duke i lene te veproje per 20 minuta .

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians